معرفی رژیم گیاهی برای کاهش وزن و سایز

 معرفی رژیم گیاهی برای کاهش وزن و سایز

رژیم های گیاهی

رژیم های گیاهی ممکن است به کاهش وزن شما کمک کند. گیاهان محبوب ترین نسخه ها هستند که محصولاتحیوانی را به دلایل بهداشتی ، اخلاقی و محیطی محدود می کنند.

با این حال ، رژیم های گیاهی انعطاف پذیرتری نیز وجود دارد ، مانند رژیم انعطاف پذیر ، که رژیم گیاهی است و به شما امکان می دهداز محصولات حیوانی در حد متعادل استفاده کنید. از همراهی شما سپاسگذارم برای دسترسی به سایر رژیم های غذایی برای کاهش وزن و سایز به بخش رژیم غذایی وبسایت ترفندامراجعه کنید

رژیم گیاهی

نحوه عملکرد: گیاه خواری انواع زیادی دارد ، اما بیشتر شامل حذف تمام گوشت ، مرغ و ماهی می شود. برخی گیاهخواران نیز ممکناست از تخم مرغ و لبنیات اجتناب کنند.

رژیم گیاهخواری با محدود کردن تمام محصولات حیوانی و محصولات مشتق شده از حیوانات مانند لبنیات ، ژلاتین ، عسل ، آب پنیر ،کازئین و آلبومین یک گام فراتر می برد.

هیچ قانون مشخصی برای رژیم انعطاف پذیر وجود ندارد ، زیرا این تغییر شیوه زندگی است تا رژیم. مصرف بیشتر میوه ها ، سبزیجات ،حبوبات و غلات کامل را تشویق می کند اما پروتئین و محصولات حیوانی را در حد اعتدال مجاز می کند و آن را به یک جایگزین محبوبتبدیل می کند.

بسیاری از گروه های غذایی محدود کالری بالایی دارند ، بنابراین محدود کردن آنها ممکن است به کاهش وزن کمک کند.

کاهش وزن: تحقیقات نشان می دهد که رژیم های گیاهی برای کاهش وزن موثر هستند 

مروری بر 12 مطالعه شامل 1151 شرکت کننده نشان داد افرادی که رژیم گیاهی داشتند به طور متوسط ​​4.4 پوند (2 کیلوگرم) بیشتر ازکسانی که محصولات حیوانی را شامل می شدند از دست دادند.

علاوه بر این ، افرادی که رژیم گیاهی را دنبال می کردند به طور متوسط ​​5.5 پوند (2.5 کیلوگرم) بیشتر از افرادی که رژیم گیاهی مصرفنمی کردند ، از دست دادند.

رژیم های گیاهی به احتمال زیاد به کاهش وزن کمک می کنند زیرا غنی از فیبر هستند که می تواند به شما کمک کند تا مدت طولانی تریسیر بمانید و چربی پرکالری کمی داشته باشید.

سایر مزایا: رژیم های گیاهی با بسیاری از مزایای دیگر مانند کاهش خطر بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی ، سرطان هایخاص و دیابت مرتبط هستند. آنها همچنین می توانند از نظر زیست محیطی نسبت به رژیم های غذایی مبتنی بر گوشت پایدارتر باشند.

معایب: اگرچه رژیم های گیاهی سالم هستند ، اما می توانند مواد مغذی مهمی را که به طور معمول در محصولات حیوانی وجود دارد مانند آهن ، ویتامین B12 ، ویتامین D ، کلسیم ، روی و اسیدهای چرب امگا 3 محدود کنند.

یک رویکرد انعطاف پذیر یا مکمل مناسب می تواند به محاسبه این مواد مغذی کمک کند.

نرجس دغلاوی

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.